Yasal Uyarı ve Gizlilik

Yasal Uyarı

ip-adresim.net sitesinin içeriğini ve sunulan hizmeti herhangi bir zamanda ve nedenle değiştirme ya da servisi durdurma hakkına sahiptir. Bu bağlanda oluşabilecek zarardan ip-adresim.net sorumlu tutulamaz.

ip-adresim.net web sitesinde yer alan tüm bilgi ve grafik sunumlar herhangi bir sorumluluk kabul etmeden sitemiz kullanıcılarına bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır ve paylaşılmaktadır. Sitemizde yer alan bilgi ve verilerin kesin doğruluğu tarafımızca garanti edilmemektedir. ip-adresim.net, site içeriğinin, yayınlanan bilgilerin, dış kaynaklardan elde edilmeleri sebebiyle, kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir menfi ya da müsbet zarardan sorumlu değildir. Dolayısıyla site içeriğinde yer alan her türlü bilgi ve içeriğe ilişkin ip-adresim.net sair üçüncü şahıslara karşı herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır.

Site içeriğindeki tüm materyalleri Creative Commons Attribution 3.0 Unported lisansına bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz. Bu lisans sözleşmesine göre site içindeki tüm materyalleri kopyalayabilir, çoğaltabilir, düzenleyebilir ve başka projelerde kullanabilirsiniz. Fakat mutlaka kaynak belirtmeniz gerekmektedir.

ip-adresim.net web sitesi, üçüncü şahıslar ve farklı kurumlar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar sağlamaktadır. ip-adresim.net üzerinden bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle ip-adresim.net ‘e sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Gizlilik

ip-adresim.net kullanıcılarına ait kişisel ve paylaşılması yasal olmayan hiçbir veriyi saklamaz.

ip adresi geçmişiniz hiçbir zaman tarafımızda tutulmaz sadece kendi tarayıcınızda yerel olarak sizin bilgisayarınızda tutulur ve hiç kimse ile paylaşılmaz.

ip-adresim.net ziyaretçilerin ip adreslerini ve erişim zamanlarını yasal sorumluluklar nedeni ile saklar. (ip adresiniz ve erişim zamanları her sunucu tarafından mutlaka tutulur)